Zahorieť láskou k životu s Eternity Flame

On 9.3.2020 by admin

Žite, aby ste milovali, milujte, aby ste žili. Oslávte lásku v jej vášnivej podobe s novými vôňami Eternity Flame.

Menej je niekedy viac

Najkrajšie veci v živote sú často tie najjednoduchšie. Zdravie, láska, teplo rodinného hniezda. O hrejivej láske vo všetkých jej podobách rozprávajú parfémy Calvin Klein Eternity. Na začiatku roku 2019 sa k tejto voňavej rodine pridal ďalší člen, a to rad Eternity Flame. Nachádza sa v ňom parfumovaná voda pre ženy a pánska toaletná voda. Pôvodná kolekcia oslavuje večnú krásu a silu prírodných živlov, z ktorých Flame konkrétne predstavuje energiu slnka a tepla. Je to teda príbeh lásky a intimity s pridanou hodnotou zmyselnosti a vášne.

Zoznámte sa s Cistus ladaniferusCalvin Klein Eternity Flame parfumovaná voda pre ženy

Spoločným znakom týchto dvoch kolekcií je zvláštna ingrediencia v našich končinách známa ako labdanum. Ide o živicu stredomorského kra, ktorá má veľmi hlbokú a tajomnú vôňu. Labdanum bolo vždy veľmi drahé a vzácne a z mystického hľadiska slúžilo na povzbudenie, uvedomenie si seba samého a svojho miesta na zemi. Dámsky parfum Calvin Klein Eternity Flame okrem neho obsahuje už len hrachor a mandarínku, preto je v nej veľmi dominantné. Pocítite, ako vo vašej duši zapáli oheň, ako zahoríte láskou ku skutočným hodnotám. Má jemne orientálny nádych, preto sa s ňou budete cítiť žensky a zvodne. Určite nenechá chladnými ani mužov vo vašom okolí.

Milujte životCalvin Klein Eternity Flame for Men toaletná voda pre mužov

Parfum pre mužov je v počte vonných zložiek o niečo odvážnejší. Okrem labdana obsahuje aj kožu, ambru, rozmarín a ananás. Toaletná voda Calvin Klein Eternity Flame for Men je zosobnenie oddanej lásky a vrelej náklonnosti. Je dostatočne príťažlivá, aby rozpútala spaľujúcu vášeň v srdci akejkoľvek dámy. Bude vám výborným spoločníkom na denné nosenie, ale aj na výnimočné príležitosti. Či ste už teda našli lásku svojho života, ale ste jej ešte stále len na stope, nenechajte plameň horiaci vo vašom srdci nikdy vyhasnúť. Vône Calvin Klein Eternity vás podporia na ceste hľadania večného šťastia. A možno zistíte, že všetko, čo potrebujete, už máte. Stačí sa len obzrieť vôkol seba a užívať si život.

Comments are closed.