Výnimočný Calvin Klein

On 25.2.2018 by admin

 

Určite každý z nás pozná svetoznámeho návrhára spolu s populárnou značkou Calvin Klein. Oblečenie tejto značky je nie len trendy a šik, no zároveň veľmi populárne a moderné. Nečudo, že jeho cena sa odvíja aj od toho a od veľmi atraktívneho mena a histórie. V tomto prípade však Calvin Klein parfémy nie sú žiadnou výnimkou, a tak sa aj do dnes považujú za svetovú značku parfumérií. Čo nám táto značka ponúka a čím nás dokázala osloviť?Calvin Klein Euphoria25

Calvin Klein pre každého

Calvin Klein sa v rade kozmetiky však nezameral iba na parfémy, no postupne sa rozrástol aj o ďalšie druhy kozmetiky ako napríklad telové mlieka, sprchové gély či vody po holení. Značku si v tomto prípade môže vychutnať naozaj každý, tak muž ako aj žena. Ba dokonca sa o parfém môžete podeliť aj so svojou polovičkou, nakoľko sú v ponuke j unisex vône.

V dámskych vôňach si môžete všimnúť vône ako napríklad Euphoria, ktorá je unikátna nie len svojim zvodným flakónom, ale aj samotnou omamnou vôňou. Je zmyselná, svieža a zároveň orientálna. Pri tomto parféme sa môžete tešiť na vôňu granátového jablka, exotického ovocia ale aj čiernej orchidee či lotosového kvetu. Na druhej strane tu stojí ale aj ženská vôňa Deep Euphoria, ktorá sa snaží vyjariť ženskú osobnosť. Je intenzívna, vzrušujúca a pôsobí veľmi elegantne a sofistikovane. Tento parfém osloví najmä sebaisté ženy, ktoré sa neboja ísť si za svojimi snami.

Calvin Klein Eternity pre mužov

Calvin Klein Eternity for Men bola vytvorená práve pre naše drsnejšie polovičky na ktoré nedáme dopustiť. Táto vôňa bola na trh uvedená v roku 1989, pričom je veľmi populárna aj v dnešnej dobe. Jej aróma je silná, moderná, nadčasová, hravá a samozrejme sexy. Dá sa preto povedať, že je ako stvorená pre muža, ktorý vie čo chce a nebojí sa stáť rovnými nohami v dnešnej dobe. V tomto parféme vás oslvoí vôňa mandarínky, levandule ale aj zelených rastlín.

Comments are closed.