Vôňa, ktorá si získala svet – Calvin Klein Euphoria

On 18.2.2020 by admin

Máte radi výrazné orientálne parfumy, ktoré nevoňajú tuctovo? V tom prípade poznáme parfumovanú vodu, ktorá sa vám zapáči v okamihu, ako ju prvý raz ucítite.Calvin Klein Euphoria parfumovaná voda pre ženy

Získala aj prestížne ocenenie

Z dielne Calvina Kleina vyšlo už niekoľko bestsellerov, ktoré si získali fanúšikov hneď, ako sa začali predávať. V roku 2005 sa mu podarilo skutočne majstrovské dielo v podobe parfumovanej vody Calvin Klein Euphoria. Hneď zožala oslavné ovácie a dokonca získala aj cenu FiFi. Na druhej strane, nebolo to až také veľké prekvapenie, pretože tento luxusný parfém nielen krásne vyzerá, ale aj vonia. Jeho flakón, ktorý je jedinečný a dnes už legendárny, pripomína orchideu v rozkvete. Značka obľubuje nevšedné flakóny a pravidelne nesú nejaké posolstvo.

K dokonalosti len kúsok

Parfumovaná voda Euphoria patrí na Slovensku k tým najpredávanejším. V úvode sa dokonale dopĺňa šťavnaté granátové jablko spolu s ďalším ovocím. Nádherné spojenie s kvetmi orchidey a ružového lotosového kvetu v srdci  vytvára sladkú podmanivú esenciu, ktorá len podčiarkne ženskosť. Základom tohto dokonale namiešaného kokteilu je mahagón, pižmo, fialka a ambra. Euphoria je skrátka sladká, ťažká, opojná, ovocná i kvetinová. Je ako stvorená na večer, na zimu alebo pre slávnostné príležitosti. Pokiaľ by ste ju chceli nosiť aj počas dňa, postačí jej naozaj máličko, pretože je veľmi intenzívna a nechcete predsa nikoho vo svojom okolí otráviť.

Pobláznite svoje zmysly

Euphoria od Calvin Klein vám pomôže zažiť pravú a nefalšovanú eufóriu zmyslov. Parfumovaná voda plná exotiky a zvláštneho tajomna vás prevedie po dosiaľ nepoznaných miestach a stane sa vašou novou tajnou zbraňou v zvádzaní. Pomôže vám upútať pozornosť muža, po ktorom túžite a vyniknete všade, kam sa pohnete. Parfumovaná voda sa dočkala aj niekoľkých mladších súrodencov, ale ani jeden z nich nezožal taký úspech, ako práve Euphoria. Vďaka jedinečnosti a nezabudnuteľnej vôni je skvelým darčekom pre každú ženu, ktorá si potrpí na luxus a kvalitu.

Comments are closed.