Spojenie minulosti, prítomnosti a budúcnosti vďaka Obsessed

On 14.3.2020 by admin

Na začiatku 90. rokov priniesol Calvin Klein revolučné vône Obsession a Eternity, ktoré sú dodnes medzi najpredávanejšími vôňami po celom svete. Je to neklamný znak toho, že táto značka patrí medzi tie najlepšie.

Calvin Klein Obsessed women

Dokonalá na prvý pohľad

Vaše srdce poskočí radosťou v okamihu, ako zbadáte Calvin Klein Obsessed. Minimalistický flakón je priezračný a evokuje čistotu. Nevinnosť. Nehu. Je čiernobiely, guľatý, úplne jednoduchý, a predsa máte pocit, že v rukách držíte akýsi poklad. Dotýkate sa ho s ľahkosťou, akoby sa mohol rozpadnúť. Skrýva sa za ňou krásny príbeh. Parfumovaná voda bola vytvorená ako darček k dvadsiatemu piatemu výročiu spolupráce britskej modelky Kate Moss a talianskeho fotografa Maria Sorrentiho na kampani pre vôňu Obsession v roku 1985. Práve ona bola predlohou na vznik novej voňavky.

Spomienky a budúcnosť

Jej úloha bola jasná. Mala znovuobjaviť vôňu minulosti, ktorá cez prítomnosť prejde do budúcnosti. Vznikla dámska aj pánska verzia, ktorá je plná lásku, vzrušenia, vášne i nostalgie. Tvorcovia ženskej vône Annick Menardo a Honorine Blanc priniesli aromatickú a korenistú parfumovanú vodu, ktorá sa veľmi ľahko stáva novou závislosťou. Voňavý závoj sa začína tónmi citrusových plodov a krásnym kontrastom – mierne horkým neroli a sladkou elemi. V srdci ucítite bielu levanduľu, šalviu a fialky. Na záver sa môžete tešiť na akordy ambrette a pižma.

Calvin Klein Obsessed dámská a pánská vůně

Láska na prvé ovoňanie

V roku 1993 sme mohli vidieť kampaň, z ktorej doslova sršala vášeň, radosť, mladosť. Podarilo sa jej zachytiť všetko to, čo sprevádzalo 80.roky 20. storočia – výstredný životný štýl a nespútanosť.  Obsessed tiež vyvoláva tie najkrajšie pocity, ktoré sprevádza aj príjemná nostalgia. Táto intenzívna vôňa je vhodná najmä na večer a špeciálne príležitosti. Ocenia ju silné a sebavedomé ženy, ktorým neprekáža strhnúť na seba pozornosť celého okolia.

 

Comments are closed.