Ovocné parfémy Calvin Klein pre ženy

On 6.4.2020 by admin

Ak milujete ovocné vône, ktoré sú ideálnym spestrením jarných a letných dní, vyberiete si aj z ponuky parfémov Calvin Klein.

CK sheer beauty Ako začať s výberom nového parfumu

Milé dámy, ak hľadáte nejakú novú vôňu a neviete si s tým rady, môžete začať napríklad tým, že zúžite výber na taký typ parfémov, ktorý vám najviac vonia. Niekto preferuje kvetinové vône, niekto citrusové a niekto zase ovocné. Ďalej môžete pokračovať tak, že zistíte, či má tento typ vôní aj vaša obľúbená značka. No a aby sme vám s tým ešte viac pomohli, máme tu pre vás tipy na ovocné parfémy pre ženy z dielne štýlovej a mladistvej značky Calvin Klein

Ovocná dávka krásy a sebavedomia

Všetky tieto vône majú v sebe aj kvetinové tóny, sú preto zároveň veľmi jemné a ženské. Stelesnením nadčasovej elegancie a šarmu je toaletná voda Calvin Klein Sheer Beauty. Snúbi sa v nej kombinácia bergamotu a červeného bobuľovitého ovocia, ktoré dopĺňa netradičná ingrediencia – kokteil Bellini. Ten má broskyňovú príchuť a výborne tak dotvára ovocný charakter tohto dámskeho parfumu. Spolu s vanilkou a santalovým drevom predstavuje prekrásny doplnok na každodenné nosenie. Je to ideálna jarná a letná vôňa, ktorá vo vás zanechá príjemné pocity radosti a sebavedomia.

Sviežosť jari ukrytá vo fľaštičkeCalvin Klein Eternity Air

Ďalšia zaujímavá ovocná vôňa Calvin Klein je pokračovaním svojej úspešnej predchodkyne z roku 2004. Endless Euphoria vyšla na trh v roku 2014 a razom si našla svoje fanúšičky. Hneď v úvode vás ako svieži vánok očarí kombinácia čerešňových kvetov, mandarínky a bergamotu. Táto dámska vôňa preto pôsobí priam povznášajúco a v mysli evokuje slnečný deň, ktorý je ako stvorený na romantické snívanie. Isté vzdušné tóny má v sebe aj Calvin Klein Eternity Air. Akoby ste sa prvýkrát po dlhej zime konečne nadýchli sviežeho jarného vzduchu. Vďačiť za to môžete hruške, citrónu a čiernym ríbezliam. Konvalinka a pivonka jej zase dodávajú nehu a eleganciu. Takže je ideálnou voľbou pre všetky moderné romantické ženy.

Comments are closed.