Okúste krásu večnosti s Eternity

On 28.3.2020 by admin

Svet vôní je zvláštny. Nie je to len o ingredienciách, ktoré sú správne namiešané  a krásne voňajú. Je to aj o myšlienke, príbehu, energii a filozofii, ktorá sa ukrýva za pekným flakónom.

Večný život hľadali už dávnoCalvin Klein Eternity parfumovaná voda pre ženy

Predstavili ste si niekedy, že by ste boli nesmrteľný? Že by sa to kúzelné slovo večnosť stalo realitou a vám by tak patrili dni už navždy? Žiadne ohraničenie, žiadne limity, iba večnosť. Znie to tak utopisticky, že nad tým bežne človek nepremýšľa. Nemá kedy. Vône Eternity na to ale myslia. Večnosť je ich ponímaní  koncept rovnomerného plynutia času bez začiatku a konca. Od vzniku vône v roku 1988 v nich nájdete romantiku, lásku, intimitu a vernosť. Oslavujú to, čo je večné. Nie to, čo v prítomnosti.

Nadčasová klasika

Môže sa ton zdať neuveriteľné, ale Calvin Klein Eternity je na trhu naozaj viac ako 30 rokov. Jej zloženie prešlo drobnými úpravami, ale aj tak patrí k najväčším stáliciam parfumového sveta. V 90.rokoch boli vône pomerne ťažké a obsahovali veľké množstvo ingrediencií. Aj preto bola Eternity vítanou zmenou a ľahkým závanom vo vtedajších vôňach. K vytvoreniu tejto parfumovanej vody inšpirovalo Calvina Kleina manželstvo s asistentkou Kelly Rectorovou. Calvin daroval Kelly krásny snubný prsteň, na ktorom bolo vyryté slovo Eternity, teda  večnosť. Môžeme povedať, že je to krásny symbol nekonečnej lásky a oddanosti.

Hymna na oslavu lásky

Jej vôňa sa otvára citrusmi, fréziou a šalviou. Kvetinové srdce tvoria fialka, jazmín, karafiát, konvalinka, ľalia, narcis či ruža. Na konci dňa ešte môžete cítiť základ, v ktorom je santalové drevo, pižmo i ambra. Je romantická a kvetinová, ľahká ako vánok a plná večnej lásky. Môžete si ju vychutnávať každý deň, ale ozdobí vás aj pri špeciálnych príležitostiach. Zahalí vás do závoja utkaného z tých najkrajších kvetov a pripomenie vám, aké krásne je milovať a byť milovaný. Oslavuje lásku a tak by sme si každý deň mali uvedomiť, aká je vzácna. Možno stačí len nádych Eternity a pochopíte, že je nielen vzácna, ale aj večná.

Comments are closed.