Odhaľte tajomstvo zvádzania s Calvin Klein Reveal

On 21.1.2020 by admin

Podčiarknite svoje vyžarovanie parfémami z kolekcie Reveal a staňte sa neodolateľným lákadlom pre opačné pohlavie.

Calvin Klein Reveal

Opäť majú dámy aj páni niečo spoločné

Značka Calvin Klein sa vždy pohrávala s konceptom rovnosti pohlaví a experimentovala s typicky ženskými ingredienciami v pánskych parfémoch a naopak. V roku 2014 predstavila svetu svoju novú kolekciu Reveal. O rok neskôr pribudla k dámskej parfumovanej vode aj toaletná voda pre mužov. V tomto prípade sa teda nejedná o žiadny unisex parfum. Ale CK sa nezaprie, a tak majú predsa len obe vône niečo spoločné. A to schopnosť vlákať opačné pohlavie do voňavej pasce. Spája ich aj niekoľko nevšedných ingrediencií. Poďte sa s nimi zoznámiť.

Ako voňavá šatka prehodená cez ramená

Otvára sa zmesou ružového, bieleho a čierneho korenia, ku ktorej sa nečakane pridáva soľ. To je viac ako pikantná kombinácia. Ucítite v nej takisto pravú ambru a kašmír, ktoré jej dodávajú tú správnu živočíšnosť. Reč je o Calvin Klein Reveal. Je to zmyselná orientálna vôňa pre sebavedomé ženy, ktoré si vychutnávajú život. Veď si len predstavte, ako v horúci letný večer obdivujete západ slnka a na vašej opálenej pokožke ešte pretrváva slaná chuť mora. Tento luxusný dámsky parfum s drevito-púdrovými tónmi vás rozhodne nenechá chladnou.

Doplnok pre moderných sebavedomých mužov

Inak tomu nie je ani v prípade variantu pre pánov. Toaletná voda Calvin Klein Reveal takisto obsahuje soľ, no tento raz v spojení so šťavnatým melónom a hruškou. Nechýba ani zázvor a semiš, ktoré mu dodávajú dráždivý náboj. Možno najprekvapivejšou zložkou je brandy. Ale čo už môže byť príťažlivejšie, ako dokonale upravený muž s pohárikom brandy, ležérne postávajúci pri bare, ktorý vás zvádza svojím pohľadom? A keď si k tomu predstavíte onen západ slnka a slanú vôňu neďalekého mora, je isté, že si vás získa aj tento Calvin Klein parfum. Preto sa nebojte týmto vôňam podľahnúť a užite si chvíle zvádzania so svojou láskou.

Comments are closed.