Nivea Diamond Gloss

On 19.6.2017 by admin

Nie každá žena má to šťastie, aby sa narodila s úžasnými vlasmi. Poprípade s vlasmi, ktoré vydržia akékoľvek počasie. Keďže však doba pokročila a naša kozmetika sa neustále vyvíja, dnes to už nie je absolútne žiadny problém. Tie, ktoré nemajú toľko šťastia si môžu dopomôcť kvalitným lakom na vlasy. A tak sme si pre vás pripravili recenziu na Nivea Diamond Gloss.

Tento lak patrí k jedným z tých najlacnejších. Jeho cena sa pohybuje okolo 2,50 až 3€, čo je za lak naozaj veľmi príjemná cena. Čo sa týka objemu, ide o plnohodnotné balenie o veľkosti 250ml.

Pri Nivea lakoch sme si už zvykli na jeden a ten istý design, pri ktorom značka ostala aj teraz. Strieborný obal s totožným sprejovým aplikátorom. Jediným rozdiel je farba písma. V tomto prípade sa stretnete s jemnou fialovou farbou a malým diamantom na obale.

Tuženie sa radí medzi extra strong, teda extra silné. Číselné označenie tuženia je na stupnici od slabého tuženia (1) až po mega tuženie alebo inak povedané extra silné tuženie (5) na úrovni 4/5.

S Nivea lakmi na vlasmi som bola doposiaľ naozaj spokojná, a tak tomu bolo aj teraz. Treba však dbať na to, aby ste si vybrali to správne tuženie k vašim vlasom, poprípade aby ste tuženie prispôsobili k vonkajším podmienkam. Toto tuženie je vhodné na každé počasie, a to dokonca aj na väčší vietor.
Čo sa týka dĺžky tuženia, bez problémov udrží vlasy v dokonalom stave počas celého večera. Ak však hľadáte niečo na diskotéku či inú aktivitu, kedy budete veľa skákať alebo sa potiť. V takomto prípade by som siahla skôr po Nivea Mega Strong s fixáciou 5/5.

Nivea Diamond Gloss je však vhodný aj na zložitejšie účesy, ktoré na svoje udržanie potrebujú istú dávku „sily“. Na tupírovanie či spoločenské účesy pri ktorých nevykonávate veľkú fyzickú aktivitu je ideálny.

V konečnom dôsledku hodnotím tento lak na vlasy veľmi pozitívne.

Comments are closed.