Majte leto po celý rok s Calvin Klein Eternity Summer 2020

On 8.2.2022 by admin

Je vám ľúto, že leto sa pomaly končí a na jeho miesto nastúpi jeseň? Nebojte sa sychravých dní bez slnka a dobrej nálady. Calvin Klein Eternity Summer 2020 vám ju zlepší bez ohľadu na počasie.

Limitované edície majú svoje kúzlo

Calvin Klein Eternity Summer 2020 parfumovaná voda pre ženy

Každý rok sa na trhu objaví limitovaná edícia, ktorá nás aspoň na malú chvíľu vtiahne do svojho voňavého objatia. Poteší naše zmysly a potom, nenápadne ako prišla, tak aj odíde. Calvin Klein Eternity Summer 2020 je tu pre každého, kto sa nechce vzdať leta. V ponuke je nielen dámska parfumovaná voda, ale aj pánska toaletná. V okamihu, ako sa na ne pozriete, ucítite teplý piesok pod nohami, vôňu piňakolády a šum morského vánku vo vlasoch. Na malý okamih budete niekde úplne inde a chladné počasie necháte za dverami.

Ako letná dovolenka

Dámsku vôňu stvoril parfumér Pascal Gaurin a priniesol skvost, ktorý premení každý deň na letný. Akoby ste sa ocitli v tropickom raji, z ktorého nebudete chcieť odísť. Úvodné tóny sa nesú v znamení bergamotu, kráľovskej ruže a fialkového listu. Čaká vás sladký závan, za ktorým nasleduje srdce s výrazným zázvorom, nádherným jazmínom a exotickým kokosom. Záver je nabitý pižmom, guajakovým drevom a vetiverom. Táto kvetinová vôňa je vhodná na jarné i letné mesiace, no jej krásu si užijete kedykoľvek a kdekoľvek. Dámska Calvin Klein Eternity Summer 2020 vás rozpáli ako horúce letné slnko na oblohe. Je iskrivá, podmanivá a tak letná!

Calvin Klein Eternity for Men Summer 2020 toaletná voda pre mužov

Aj páni si prídu na svoje

Limitovaná edícia z legendárnej kolekcie Eternity je tu aj pre pánov. Calvin Klein Eternity for Men Summer 2020 je plná optimizmu, šťastia a radosti zo života. Flakóny oboch vôní sú krásne a hneď vám pripomenú krásne letné prázdniny pri mori. Hlavu pánskej toaletnej vody s nádychom leta tvorí šťavnatý bergamot, šaqlvia a badián. Srdce je zo badiánom, na srdce zo šafranu, osmanthusu, kokosu a základ tvorí labdánum, kadidlo a santal. Vezmite jednu sebe a jednu svojmu partnerovi alebo partnerke. Hodia sa do práce, do prírody, na krásnu spoločnú večeru a len tak pre radosť zo života.

Comments are closed.