Kvetinové vône ako Calvin Klein Beauty pre všetky romantické duše

On 7.6.2020 by admin

Ktorá žena by nemala rada kvety? Hovorí sa, že muž nimi dokáže povedať viac ako tisíc slov a žene vyčaruje ten najkrajší úsmev na tvári. Niečo podobné dokáže aj Calvin Klein Beauty.

Kvetinové vône patria medzi najpopulárnejšie

Kvety hovoria vlastnou rečou. Každý vonia trochu inak a mnohé vône sa nám navždy zapíšu do srdca. Stačí, aby sme len na okamih ucítili ich sladké tóny a spomenieme si na mnohé veci v našom živote. Jazmín, orgován, ruža, frézia, konvalinka, ylang ylang – povedzme si to úprimne, kto by im dokázal odolať? Kvetinové parfumy dokážu byť celkom jemné a nežné, no rovnako ako žena aj ostré a neprehliadnuteľné. Mnohé z nich sú vhodné najmä na jar a leto, kedy všetko v prírode kvitne a vonia. Zo ženy urobia nežnú vílu aj živočíšnu dračicu – všetko závisí od toho, po akom parfume siahne.

Calvin Klein Beauty sa stane srdcovou záležitosťouCalvin Klein Beauty

Calvin Klein je majstrom na dokonalé toaletné aj parfumované vody. Nezabúda ani na trendy a pravidelne prináša aj novinky v podobe unisex vôní.  Na svojom konte má ikony ako Euphoria, Eternity, Obssesion alebo Woman. Čím teda vyniká Calvin Klein Beauty? Táto parfumovaná voda, ako napovedá aj jej názov, je úplne prirodzená a nekomplikovaná. Neobsahuje veľa ingrediencií a zaujme iba obyčajnou krásou. Jej tvárou je herečka Diane Kruger a svetlo sveta uzrela v roku 2010. Ocenia ju najmä ženy, ktoré sú úprimné, otvorené a nepotrebujú sa na nič hrať. Neschovávajú sa za žiadnu masku a nech sa deje čo sa deje, vždy sú sami sebou.

Sladké tóny jazmínu

Calvin Klein Beauty je parfum ako stvorený na denné nosenie. Najskôr vás ako závoj zahalia ambrové akordy, ktoré sú zvodné a mimoriadne ženské. Kvetinové srdce tvorí jazmín, jedna z najobľúbenejších kvetín vo svete parfumov. Celá kompozícia stojí na základe z cédrového dreva. Ako môžete vidieť, zloženie je naozaj veľmi jednoduché a nekomplikované. Ako skutočná krása. Taký je aj rozkošne zaoblený flakón, ktorý je dozdobený výrazným vrchnáčikom. Nedá sa prehliadnuť.

Comments are closed.