Čo nám priniesol rok 2017?

On 5.2.2018 by admin

Nahé líčenie

Len prednedávnom sme sa vítali s rokom 2017, no už sme mu museli povedať zbohom a opäť privítať ďalší rok. Napriek tomu, že tu máme už rok 2018, stále je priestor na to, aby sme si zhrnuli čo všetko nám priniesol rok 2017, a aké trendy boli s ním spojené.

Nahé líčenie s ružovým nádychom

Rok 2017 sa niesol v žiare jemného nude líčenia so štipkou ružovej farby. Nič krajšie a nežnejšie ako nude líčenie neexistuje, pričom ružová farba na líčkach či na perách dodala ešte väčší nádych ženskosti, nežnosti a štipku romantiky.

Vymaľované obočie

Tento trend rozdelil ženy na dve strany. Prvá, ktorá milovala toto hrubé vykreslené obočie, ktoré bolo dokonalo vytieňované. Ženy, ktoré si život bez ceruzky na obočie ani nevedeli predstaviť. Na druhej strane však stáli dievčatá či dámy, ktoré uprednostňovali prirodzenosť, a tak ceruzku na obočie vôbec nepoužívali alebo ju použili iba na dokreslenie a dotvarovanie obočia k dokonalosti.

Metalické očné tiene

Veľký boom prežívali metalické a trblietavé očné tiene, ktoré si každá z nás spája s rokom 2017. Trblietky a lesk však zaujal až natoľko, že sa prenesie aj do roku 2018, kde si túto nádheru môžeme naďalej užívať. Metalické očné tiene sú však v týchto rokoch vhodné nie len na slávnostné udalosti, ale aj na bežné nosenie. Veríme, že ste si rok 2017 užili a taktiež ste sa s ním rozlúčili s krásnym metalickým líčením tak ako sa to na rok 2017 patrilo.

Vegánska kozmetika

Každým rokom sa vegetariánska a vegánska kozmetika stáva čoraz populárnejšou a atraktívnejšou pre ženy. Ženy sa čoraz viac snažia dosiahnuť dokonalosť, ktorú však chcú dosiahnuť prírodnými produktami, ktoré nepoškodzujú pokožku a ich účinky sú trvácnejšie.

Veríme, že ste si rok 2017 spolu s trendami do sýtosti užili, a že sa vám rok 2018 bude páčiť ešte viac.

Comments are closed.