Chypre vôňa, ktorá si vás podmaní – Calvin Klein Deep Euphoria

On 10.2.2020 by admin

Hľadáte zaujímavú vôňu, ktorá by očarila vás i vaše okolie? V tom prípade by ste sa mali pozrieť trochu lepšie Deep Euphoria od Calvin Klein. Je v nej niečo, čo si ukradne vaše srdce.

Aké sú to chypre vône?

Chypre znamená vo francúzštine cyprus a od neho je tiež odvodená aj skupina vôní. Jej prvým zástupcom bola vôňa od značky Coty, ktorá vznikla v roku 1917. V takýchto parfumoch nájdete výrazné tóny dubového machu, vetiveru, bergamotu, pačuli či konárnika. Kombinujú sa s kvetmi alebo šťavnatým ovocím ako marhule alebo broskyne. Obyčajne sú to zmyselné a vášnivé vône, ktoré prinesú svojej nositeľke sebavedomie a energiu. Presne ako Deep Euphoria od Calvin Klein.

Podľahnite jej kúzluCalvin Klein Deep Euphoria

Parfumovaná voda Calvin Klein Deep Euphoria sa na trhu objavila v roku 2016. Je intenzívnejšia a zmyselnejšia ako legendárna Euphoria, ktorú milujú ženy po celom svete od roku 2005. Má veľké množstvo ocenení, ale jej mladšia verzia za ňou rozhodne nezaostáva. Je prvou chyprovo-kvetinovou vôňou tejto značky a hoci flakón nie je žiadna novinka, vyzerá stále jedinečne a elegantne. Jej hlavnou výsadou je zmyselnosť, vďaka ktorej vyhráte každú hru zvádzania. Vyskúšajte parfém, ktorému muži nedokážu odolať a otočí sa za vami každá hlava. Povestná iskra preskočí naozaj rýchlo.

Napíšte svoj príbeh lásky

Deep Euphoria je ako stvorená na večer a špeciálne príležitosti. Oblečte si krásne šaty, zahaľte sa do provokatívnej ženskej vône a vyrazte za dobrodružstvom, na ktoré sa nezabúda. V úvode spoznáte akordy Cascalone, vôňu listu mandarinkovníka a tóny bieleho korenia. Srdce parfumovanej vody je ako nekonečná rozkvitnutá kvetinová záhrada.  Ucítite nezabudnuteľný arabský jazmín, pivonku a romantické ruže. V základe nájdete hrejivé drevité tóny, pačuli a pižmo. Vyzdvihne váš šarm, pôvab, čarovnú osobnosť. Parfumérom sa nepochybne podarilo nové umelecké dielo, ktoré zahreje v chladnom a zimnom počasí. Ucítite ju na svojej pokožke aj dlhé hodiny po použití a zakaždým vám vyčarí rovnaký úsmev na tvári.

Comments are closed.