Calvin Klein Euphoria Forbidden pre ženy

On 30.9.2014 by admin

calvin-klein-euphoria-forbidden-parfemovana-voda-pre-zeny___7

 

Calvin Klein Euphoria Forbidden je kvetinovo-ovocná vôňa s nádychom orientu. Najnovšia interpretácia ikonickej vône Euphoria vyvoláva modernú, sviežu zmyselnosť so záhadným zakončením. Parfumovaná voda Calvin Klein Euphoria Forbidden je zvádzajúca a zmyselná vôňa pre mladé a nezávislé ženy. Hlavou vône je iskrivá mandarínka, broskyňový kvet a ľadová malina.

 

Forbidden Euphoria je moderná, svieža, sexy a živšia než Euphoria z roku 2005 založená na tónoch orchidey. Dokonalý súlad a harmónia je výrazný predovšetkým v chladnejších obdobiach, v zime a na jeseň, ale dokáže sa príjemne rozvinúť i v chladnejších večeroch jari či leta. Parfum Euphoria Forbidden sa otvára svojou sviežou, ľahkou, sladkou ovocnou zložkou, kde priamo hrajú tóny kvetu mandarínky, broskyne a maliny. Postupne sa sviežosť ľahko vytráca a nahrádza ju opojná vôňa kvetín.

 

Práve v srdci Euphoria Forbidden nájdeme akordy jazmínu, pivónie a orchidey, ktoré vyvolávajú pocit orientálnych diaľok. Zmyselnú príťažlivosť a dráždivosť potom vôni dodávajú esencia pižma, pačuli a kašmírového dreva, na ktorých je celý parfum postavený. Euphoria Forbidden je súčasťou kolekcie parfumov Euphoria od Calvina Kleina. Forbidden sa odlišuje bohatou záplavou kvetinových vôní, ktoré sú skombinované s ovocnou zložkou.

 

Pestovanie-orchidei

 

Zloženie parfumu Calvin Klein Euphoria Forbidden pre ženy

Srdce: jazmín, orchidea, pivonka

Hlava: mandarínka, malina, broskyňa

Základ: kašmírové drevo, pižmo, pačuli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *