Calvin Klein Eternity Purple Orchid pre ženy

On 27.1.2017 by admin

calvin-klein-eternity-purple-orchid-parfemovana-voda-pre-zeny___6

 

Calvin Klein Eternity Purple Orchid je luxusná kvetinová vôňa, ktorá dokonale podčiarkne vašu jemnosť a krehkosť. Vôňa je ideálna pre romantické a zmyselné ženy, ktoré sa neboja ukázať svoju krehkosť, sú veľmi intuitívne, dávajú najavo svoje city a rozhodujú sa srdcom. Eternity Purple Orchid zachytáva ducha trvajúcej vášne – lásku v rozkvete. Nosmi za touto vôňou sú Pascal Gaurin a Sophia Grojsman.

 

Eternity Purple Orchid bola predstavená v roku 2003, ako jedna z jemných luxusných vôní Calvina Kleina. Nositeľky vône Calvin Klein Eternity Purple Orchid sú romantické, citlivé a zmyselné ženy, ktoré sa neboja prejaviť svoje city. Počúvajú hlas svojho srdca a sú veľmi intuitívne. Očarujúce a aromatické kvetinové akordy pripomínajú vôňu jarnej záhrady, ktorá sa prebúdza k životu.

 

Sladké ovocné noty pohladia všetky vaše zmysly. Podmanivé drevité tóny otvoria vaše srdce vášňou. Zamilujte sa do pocitu radosti z prostého bytia a nechajte si navodiť príjemné chvíle nehy, čistoty a krásy. Tento exkluzívny dámsky parfum Calvin Klein sa skvele hodí na romantickú schôdzku.

 

orchidea-ruzova

 

Zloženie parfumu Calvin Klein Eternity Purple Orchid pre ženy

Srdce: orchidea, broskyňa, frézia, heliotrop, slivka

Hlava: ovocné tóny, lekno, kvetinové tóny, zelené tóny

Základ: mandle, drevité tóny, pižmo

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *