Výnimočný unisex parfum Calvin Klein CK Everyone

On 10.5.2020 by admin

Unisex parfumy sú čoraz populárnejšie a vo svojej ponuke ich majú mnohé svetoznáme značky. K tým najznámejším patrí Calvin Klein, ktorý rozhodne vie, čo robí.

Svet unisex parfumov

Dlhé roky boli parfumy jasne určené pre mužov alebo pre ženy. Niektoré z nich boli veľmi nežné kvetinové, iné mužné a dobrodružné, ďalšie sladké ovocné. Jednoducho boli stanové hranice a parfumy sa delili na ženské a mužské. Všetko sa ale mení a aj svet parfumov zasiahli určité zmeny. Začali sa stierať hranice a zistilo sa, že kvety nemusia byť súčasťou len ženského sveta a drevo zasa toho mužského. Parfuméri sa toho chopili a priniesli nám vône, ktoré môžu používať obe pohlavia.

VítCalvin Klein CK Everyoneané zmeny

Mnohé unisex parfumy dnes voňajú tak ľahko a sviežo, že by ste len veľmi ťažko povedali, či majú viac ženský alebo mužský nádych. Krásne na nich je aj to, že ich môžu používať obaja partneri a na každom bude voňať trochu inak. Zvýrazní iné črty a spojí ich v ešte jedinečnejšom pute. Calvin Klein CK Everyone pre vás môže byť milým prekvapením. Pýši sa vegánskym zložením a obsahuje tiež prírodný derivovaný alkohol. Stojí za ňou majster parfumér Alberto Morillas a ocenia ju dámy a páni, ktorí chcú oslavovať svoju slobodu v sebavyjadrení. Obal vône je vyrobený z recyklovaných materiálov a sklenená fľaštička je recyklovateľná vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a oddeliteľnej pumpičke. Značkový elastický pás sa dá odstrániť a zasa použiť.

Iba sviežosť

Na úvod vás čaká organický pomarančový esenciálny olej, ktorý vás unesie do ďalekých exotických krajín. V srdci nájdete modrý čaj, vodné tóny a na záver si vychutnáte cédrové drevo a ambru. Oslobodzujúca toaletná voda je mladistvá, posilňuje individualizmus a zlepšuje náladu. Predstavuje závan modernosti vo svete parfumov, pretože vegánske zloženie, recyklovateľný obal a unisex vôňa je presne to, čo mladí ľudia hľadajú. Oslávte každý jeden deň s toaletnou vodou, ktorá sa nebojí vyjadriť lásku, inakosť a nekonečnú slobodu.

Comments are closed.