Vône podľa znamenia – Vodnár

On 15.2.2019 by admin

Každé jedno znamenie je originálne a niečím výnimočné. Má iné silné ale aj slabé stránky, a práve preto by mali mať aj vôňu, ktorá perfektne vystihne ich povahu.

Vodnár je považovaný za vzdušné znamenie, pričom vodnári sú narodený v období od 21.1. do 18.2. Vodnári sú považovaný za veľmi silné osobnosti, ktoré milujú slobodu no taktiež aj priateľstvo. Je veľmi vynaliezavý, pričom nemá problém popasovať sa s akoukoľvek príležitosťou i výzvou. Milujú šport, spoločnosť a všetky príležitosti pri ktorých sa môžu združovať do skupín. Napriek tomu, že sú veľmi priateľský, ich morálka a kázania sú vždy na prvom mieste, a to aj v prípade, že nie sú totožné s názorom iných. Vodnári by sa dali považovať za spoločenské, cieľavedomé a predovšetkým veľmi príjemné znamenia s neústupčivou povahou.

Čo sa hodí k vodnárovi

K tomuto znameniu sa hodia svieže kvetinové a orientálne vône. Jednou z takých je napríklad Thierry Mugler Angel, ktorá má nie len originálny tvar, ale aj vôňu. Jej krásna nebeská modrá farba s hviezdicovým tvarom rozhodne dokáže zaujať, rovnako ako aj so svojim názvom anjel.

Mugler Angel Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Ide o vôňu, ktorá je určená pre všetky neobyčajné a exkluzívne ženy. Vo vône nájdete tóny jazmínu, melónu, pižma, vanilky ale aj broskyne či ruže. Vhodná vôňa pre ženy je ale aj napríklad Chopard Wish v diamantovom flakóne. Vôňa bola stvorená pre všetky zmyselné a tajomné ženy, ktoré milujú výzvy a netradičnosť. Parfém je veľmi moderný, pričom za použitý jednozložkový základ, ktorý je tvorený vôňou fialky.

Chopard Wish Parfumovaná voda pre ženy

Pre pánov sú ako stvorené nežné vône, ktoré dodajú vodnárom pocit jedinečnosti. K vhodným tónom patrí napríklad levanduľa, kardamon, vanilka či exotické drevo. K vhodným vôňam pre toto znamenie môžeme zaraďovať aj Gucci Made to Measure. Už hlava samotného parfému totiž obsahuje levanduľu. Tento parfém sa radí k orientálno korenitým vôňam. Nájdete tu tóny slivky, škorice, jalovca, pačuli či kvetu pomarančovníka.

15

Comments are closed.