Voňavá novinka Calvin Klein Euphoria Blush

On 10.4.2020 by admin

Hľadáte do svojej zbierky parfumov niečo nové a neopozerané? V tom prípade máme pre vás riešenie. Na trhu sa objavila novinka Calvin Klein Euphoria Blush, ktorá je rozprávkovo kvetinová.

Calvin Klein Euphoria BlushNovinka z rodiny Euphoria

Calvin Klein ponúka viaceré majstrovské diela, ktoré vyhľadávajú ženy po celom svete. Za zmienku rozhodne stojí Eternity, Women, Obssesed, Beauty alebo legendárna Euphoria. Práve posledná spomenutá sa teší mimoriadnej obľube, a preto sa dočkala niekoľkých pokračovaní. Najnovším prírastkom je Calvin Klein Euphoria Blush, lahodná a zmyselná gurmánska vôňa, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Marc Chaillan a Yves Cassar. Sú na ňu patrične hrdí a popisujú ju ako sviežu a opojnú ovocnú kvetinovú vôňu so zmyselnáými odtieňmi v pozadí.

Ovocné a kvetinové tóny podporia váš pôvabcalvin-klein-euphoria-složky

Calvin Klein Euphoria Blush má ovocnú hlavu, ktorú tvoria mandarínka, maliny, ostružiny a sladká paprika.  Keď pominie ovocné mámenie, na rad sa dostane kvetinové srdce z ruže, orchideu a omamného jazmínu. Celá kompozícia stojí na základe z čokolády, pačuli, kašmírového dreva a bieleho jantáru. Do rúk sa vám dostane návyková kvetinová vôňa, ktorú ocenia skutoční gurmáni. Každá žena chce nájsť parfém, ktorý sa stane jej druhou kožou a budú sa jej s ním spájať spomienky na krásne chvíle a miesta. Prečo to nevyskúšať s touto novinkou?

Flakón je stále rovnako zaujímavý

Flakón Calvin Klein Euphoria Blush sa podobá na prvotinu Euphoriu. Má jemný ružový odtieň a elegantnú strieborný vrchnáčik s logom Calvin Klein. Tvárou kampane je modelka Mica Argañaraz. Kráska drží na tvári jemný ružový závoj uprostred červenkastého pozadia a poukazuje na nevinnosť i zmyselnosť parfumu. Kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá bola uvedená na trh tento rok, je ako stvorená pre každú modernú a sebavedomú ženu, ktorá vie, čo chce. Čerstvé a opojné kvetinky vyvolávajú vášeň a rýchlo prídete na to, že sa ich už nebudete chcieť vzdať. Dokonalosť je na dosah ruky, stačí sa len načiahnuť a vybrať si kvety z dielne Calvin Klein.

Comments are closed.