Recenzia: Calvin Klein Eternity Moment

On 14.2.2013 by admin
Calvin Klein Eternity Moment

Calvin Klein Eternity Moment

Vôňa Calvin Klein Eternity Moment je ďalšou zo série parfumov Eternity. Parfum z tejto rady s prívlastkom „Moment“ spoločnosť uviedla na trh v roku 2004. Dvojica, ktorá tento parfum vytvorila, má za sebou už predchádzajúce skúsenosti a úspechy- Harry Fremont spolupracoval v minulosti s DKNY, Jacques Cavallier pracoval pre Bvglari.

Parfum Eternity Moment môžeme bez výhrad označiť za parfum pre modernú ženu súčasnej doby. Hoci pôvodne bola určená predovšetkým pre ženy mladšej vekovej kategórie, určite si ju obľúbia aj ženy zrelé, pretože vôňa pôsobí naozaj sofistikovane.

 

Čo ukrýva flakón CK Eternity Moment?

Zloženie a charakteristické zložky parfumu sú jasné a pôsobia v dokonalej súhre. Hlavu parfumu tvorí predovšetkým ovocie, v srdci vône ho dopĺňajú kvetiny a všetky tieto zložky majú pevný drevnatý základ. Do popredia sa dostávajú skôr sladšie vône, napriek tomu parfum nepôsobí až príliš „presladene“.

Ovocie, ktoré tvorí hlavu parfumu, pozostáva z granátového jablka a liči. Ovocné vône jemne dopĺňa esencia maliny, ktorá sa nachádza už v srdci parfumu. Esencia maliny je naozaj jemná, srdce parfumu tvorí predovšetkým kvet pivonky. Drevnatý základ, na ktorom je vôňa postavená, predstavuje santalové drevo a pižma.

Parfum patrí do kategórie ľahkých vôní, pôsobí jemne, ľahko a vzdušne a nič sa s ním nedá pokaziť. Nedostatky, ktoré by sa dali parfumu vytknúť, je kratšia výdrž a spočiatku trochu umelá, syntetická vôňa, ktorá však pôsobí len bezprostredne po aplikácií, po krátkom čase vyprchá a parfum sa naplno rozvinie.

Zloženie parfumu CK Eternity Moment

  • Hlava

granátové jablko, liči

  • Srdce

malina, pivoňka

  • Základ

santalové drevo, pižmo

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *