Prečo si vás získa Calvin Klein Eternity for Men?

On 1.2.2022 by admin

Calvin Klein Eternity pre ženy je srdcovou záležitosťou mnohých dám. Už roky ich verne sprevádza na každom kroku a očaruje ich svojou vôňou. Calvin Klein Eternity for Men si zasa získa ich polovičky.

Calvin Klein Eternity for Men pre súčasného muža

calvin klein eternity for men darcekova sada pre muzov

Ak by ste si mysleli, že sa jedná o mladší kúsok, musíme vás vyviesť z omylu. Táto vôňa už má čo to za sebou a medzi svetovými stálicami sa drží naozaj pekných pár rôčkov. Vôňa Eternity for Men vznikla pod skúsenou rukou majstra parfuméra Carlosa Benaima a na trh bola prvýkrát uvedená v roku 1990. Ako sám povedal, chcel vytvoriť vôňu pre muža, ktorý vedie celkom normálny život s tradičnými hodnotami. Vznikla pre moderného muža, ktorý je štýlový. Hoci odvtedy ubehlo viac ako tridsať rokov, stále má čo ponúknuť a sprevádza mužov na každom kroku. Dotvorí jeho imidž na pracovných rokovaniach, pri stretnutí s priateľmi aj na rande so svojou milovanou polovičkou.

Nečakajte nič všedné

Moderná, výrazná, jemná a mužná zároveň. Aj taká môže byť Calvin Klein Eternity for Men. Táto toaletná voda sa otvára tónmi lahodnej mandarínky, levanduľou a sviežim bergamotom, citrónom a zelenými rastlinami. Srdce tvoria akordy bazalky, šalvie a koriandra spojené s množstvom kvetinových esencií a borievkami. Na záver dominujú náznaky santalového a brazílskeho ružového dreva, pižma, ambry a vetiveru. Výsledkom je aromatická fougère vôňa pre moderného, sebaistého muža, ktorý má svoj štýl a nebojí sa ho ukázať. A tak to má byť, pretože v každom z nás sa ukrýva unikát.

Vhodná na každú príležitosť

Túto toaletnú vodu môžete mať pri sebe neustále a neomrzí vás. Rovnako pútavo pôsobí aj flakón, ktorý vznikol v spolupráci s významným projektantom Pierrom Dinandem. Hrubé sklo s oválnymi ramenami pôsobí mužne a elegantne. Spojenie krištáľu a striebra navyše tvorí nadčasový ideál – pocit lásky a oddania. Muž nosiaci Calvin Klein Eternity for Men je vo svojom vnútre nežný a chápavý a citlivý, navonok sebavedomý a príťažlivý. Táto nadčasová, svieža, dlhotrvajúca vôňa je plná optimizmu.

Comments are closed.