Oslava ženskosti s Calvin Klein

On 10.2.2020 by admin

Každá je iná, každá je krásna. Ženy sú od nepamäti múzami maliarov, spevákov, sochárov i spisovateľov, ktorí ospevujú ich silu, krásu a výnimočnosť. Tieto vlastnosti inšpirujú slávnych mužov aj dnes.

Calvin Klein Women parfumovaná voda pre ženy

Nadčasová klasika

Calvin Klein patrí k svetovo uznávaným značkám, ktoré poukazujú na moderný minimalistický životný štýl. Oblečenie, očarujúce doplnky i obľúbené parfumy sú kultové a určujú smer vo svete módy. K tým najvýznamnejším kúskom, po ktorých túži nejedna žena, sú peňaženky, hodinky, šperky či opasky. Charakterizujú ich čisté línie a jednoduchý dizajn. Nesmieme zabudnúť ani na to, že práve Calvin Klein povýšil džínsy na štýlový doplnok, ktorý musel vlastniť každý správny milovník módy.

Príbeh všetkých žien

V roku 2018 priniesol na trh vôňu, ktorá je ódou na všetky ženy. Ukazuje na ich nekonečnú silu, ktorú vyjadruje aj nevšedný uzáver flakónu. Je na ňom prenikavý ženský pohľad a rozhodne patrí k tým, ktorý neprehliadnete. Parfumovaná voda Calvin Klein Women vznikla pod taktovkou Rafa Simonsa a poukázala na to, že žena je slobodná bytosť, ktorú možno definovať tisícmi spôsobov. Poukazuje na to, že každá si zaslúži rešpekt a uznanie. Tvárou skvostnej vône sa stali krásne herečky Lupita Nyong’o a Saoirse Ronan. Mottom parfumu je I Am Women, čo by sme mohli vysvetliť ako „ja som všetky ženy v jednom tele“.

Portrét modernej ženy

V tejto svetloružovej kráske sa spájajú krehkosť, sviežosť a zároveň tajomná zmyselnosť. Na začiatku sú osviežujúci eukalyptus, citrusy a čierne korenie. Po chvíli vám odhalí svoje kvetinové srdce, ktoré tvoria okvetné plátky pomarančovníka, magnólie a jazmínu. Hrejivé orientálne tóny jej dodáva základ  z kadidla, ambry a virgínskeho cédrového dreva. Jej úlohou je ženám dodávať odvahu, aby sa nebáli plniť si svoje sny a nezabúdali na to, kým v skutočnosti sú – neobyčajnými bytosťami s krásnymi dušami. Táto elegantná kvetinovo drevitá vôňa je skvelým spoločníkom na každý deň. Jej zmyselné akordy vyčarujú úsmev aj v sychravých jesenných i studených zimných dňoch.

Comments are closed.