Očarujúca vôňa levandule s Calvin Klein CK Be

On 1.3.2020 by admin

Levanduľa patrí k najobľúbenejším rastlinám. Jej krása ozdobí záhradu a vôňa má na človeka upokojujúce účinky a zlepšuje mu náladu. Calvin Klein CK Be je unisex parfém s dlhou históriou.

Levanduľa bola vždy obľúbenáCalvin Klein CK Be

Jej vôňa sa nedá pomýliť s ničím iným. Ľudia využívali silu levandule od nepamäti. Dávali si ju do skríň, aby odpudzovala mole a iný hmyz, plnili ňou vankúše pre lepší spánok a vyrábala sa z nej kozmetika. Tá najkvalitnejšia pochádza z Provensálska, kde sa pestuje na veľkých poliach. Kým francúzska levanduľa  vonia sladko a kvetinovo, holandská zasa ostro a výrazne. Levanduľový esenciálny olej, ktorý je súčasťou parfémov, sa vyrába destiláciou z kvetov. Na jeden liter levanduľového oleja je potrebných asi 130 kilogramov kvetov tejto fialovej nádhery. Omamný parfém Calvin Klein CK Be vás na okamih do Provensálska prenesie.

Calvin Klein CK Be je unisex vôňa

Príbeh unisex toaletnej vody Calvin Klein CK Be sa začal písať v roku 1996. Vytvorila ju Ann Gottlieb a flakón navrhol umelec a redaktor Fabien Baron. Môžu ju nosiť dámy aj páni, pretože na každom vonia inak. Je vôňou slobody a ocení ju každý idealista, ktorý túži spoznávať svet. Ak sa bojíte zmeniť svoj život, siahnite po tejto vôni. Osmelí vás, aby ste začali snívať a dosiahnuť všetko to, čo si zaumienite.

Zložením si ukradne vaše srdce

Toaletná voda Calvin Klein CK Be  je aromatická a drevitá, vhodná na denné nosenie. Svieža hlava obsahuje mätu, mandarínku, levanduľu, zelené tóny, jalovec, bergamot. Srdce tvoria kvetinové akordy magnólie, jazmínu, frézie a orchidey a dopĺňa ich šťavnatá broskyňa. V základe nájdete hrejivé dreviny, ambru, vanilku, pižmo a zaujímavý opoponax. Obdarovať ňou môžete seba aj svojho partnera, je ideálnym darčekom pod vianočný stromček aj k narodeninám. Unisex vône sa tešia čoraz väčšej obľube a už dávno neplatí, že existujú len dámske alebo len pánske parfumy. Vyskúšajte niečo nové a nepoznané, určite to neoľutujete.

Comments are closed.