Nechajte sa strhnúť vôňou leta Calvin Klein CK IN2U

On 10.7.2020 by admin

Nájsť vhodnú toaletnú vodu na leto môže byť ťažké, najmä ak si neviete vybrať. Calvin Klein CK IN2U vám do života prinesie radosť, bezstarostnosť a nekonečný príval energie.

Calvin Klein CK IN2U má bohatú históriuCK IN2U Her a CK IN2U Him

Písal sa rok 2007, kedy svetovo uznávaná značka Calvin Klein priniesla na trh niečo nové, neopozerané a vzrušujúce. Na pultoch predajní sa objavilo duo vôní CK IN2U Her a CK IN2U Him, ktoré boli podľa značky iné, trendové a vyrobené pre mladú generáciu, ktorú výrobca označil za techno – sexuálnu. Je stelesnením slobody a túžby mladých ľudí po tom, aby mohli spoznávať svet. Toaletná voda Calvin Klein CK IN2U sa ukrýva v jednoduchom, ale elegantnom obale, ktorý pripomína zlatú fľaštičku. Za zmienku určite stojí aj fakt, že sa dá kúpiť v balení s objemom až 150 ml.

Citrusové tóny pre dokonalý letný deň

Do teplého počasia treba niečo svieže, radostné a iskrivé. Toaletná voda CK IN2U sa otvára tónmi ružového grapefruitu a sicílskeho bergamotu spolu s lístkami červených ríbezlí. Citrusy sú dosť prchavé a už po chvíli ucítite jej srdce, v ktorom dominuje orchidea s kaktusom.  Práve im vďačíme za to, že je to vôňa ženská, elegantná a pripravená na zvádzanie. Základ z červeného cédra a sladkej vanilky jej dodáva sladkosť a nádych exotiky. Očakávajte príjemnú a nežnú vôňu, pri ktorej možno dostanete chuť pritúliť sa k partnerovi alebo vyraziť do sveta za nepoznaným dobrodružstvom.

Pre mladých ľudí s hlavou plnou plánov

Ak existuje vôňa, ktorá je tu pre mladých ľudí s hlavou plnou ideálov, tak je to práve táto. Je symbolom každej mladej ženy, ktorá žije pre aktuálny okamih a nezaťažuje si hlavu plánovaním budúcnosti. Necháva sa len tak slobodne unášať životom, robí spontánne rozhodnutia a každý deň objavuje vo svete niečo nové. Práve táto hravosť a zvedavosť ju robí krásnou a zmyselnou. Vôňa je jednoduchá, ale zaujímavá a vhodná na bežné nosenie. Vďaka jej ľahkosti patrí k obľúbeným letným parfumom, no jej prednosti oceníte v každom ročnom období.

Comments are closed.