Legendárna Eternity má konkurenciu. Spoznajte Calvin Klein Eternity Eau Fresh

On 14.2.2022 by admin

Ktorá dáma by nepoznala jednu z najslávnejších vôní od Calvin Klein? Eternity sa dočkala silnej konkurencie, keď bola tento rok na trh uvedená Calvin Klein Eternity Eau Fresh.

Eternity je večná

Jedinečná Eternity sa predáva už neuveriteľných 32 rokov! Kúpiť sa dá od roku 1988 a stala sa klasikou, ktorú zbožňujú ženy po celom svete. Je to svieža zmes kvetov a zelených tónov a vyniká od samého začiatku. Calvin Klein za tie desaťročia priniesol viacero variácií alebo limitovaných edícií tejto krásky a vždy do nej pridal niečo okúzľujúce. Inak tomu nebude ani v tomto prípade. Calvin Klein Eternity Eau Fresh je hrou ovocia, kvetín a teplých tónov pižma. Čakajte romantiku, lásku a večnosť. Čakajte to, čo naplní srdce skutočnou radosťou.

calvin-klein-eternity-eau-fresh-parfumovana-voda-pre-zeny

Vylepšená a nežná

Parfumovaná voda Calvin Klein Eternity Eau Fresh je modernejšia a ľahšia ako Eternity. Parfumérky, ktoré ju stvorili, sa nechali inšpirovať dvomi vecami – dokonalosťou kvetinových záhrad a ladnými tvarmi zrkadliacimi sa na morskej hladine. Flakón je rovnako tvarovaný, ale ružový odtieň evokuje ženskosť, nežnosť a lásku. Práve láska je inšpiráciou aj pre kampaň, v ktorej sledujeme príbeh dvoch zamilovaných ľudí. Zaujímavosťou je, že uvidíte modelku Christy Turlington Burns, ktorá sa objavila aj v kampani Calvin Klein Eternity už v roku 1988.

Takto vonia láska

Novinka od Calvina Kleina je oslavou lásky a krásy života. Vôňa sa otvára sladkými tónmi hrušky, ktoré sú popretkávané magickým jazmínom. Nasleduje opojná pivonka a základ z ambry a dreva. Nenechajte sa vykoľajiť škaredým jesenným počasím alebo zlými správami, ktorých je okolo nás naozaj veľa. Ponorte sa do vône, ktorá vás prenesie do rozkvitnutých záhrad niekde pri pobreží, kde vzduch vonia krajšie a sladšie ako čokoľvek iné. Vyberte sa s partnerom na romantickú prechádzku a zabudnite na všetko zlé, čo sa okolo vás deje. Calvin Klein Eternity Eau Fresh vám s tým pomôže.

Comments are closed.