Čo je to vrstvenie vôní?

On 25.4.2020 by admin

Aj vy ste už neraz premýšľali nad tým, ako predĺžiť výdrž svojho parfému? Tipov a trikov je niekoľko, no teraz sa zameriame na tzv. vrstvenie.

Predĺži výdrž parfumu

Pravdepodobne je vám známy rozdiel medzi parfumovanou a toaletnou vodou. Parfumované vody obsahujú väčší podiel vonných zložiek, preto sú silnejšie a dokážu voňať dlhšie. Nie je to však jediný faktor, ktorý ovplyvňuje výdrž parfumu. Záleží aj na tom, ako parfum skladujete a ako ho aplikujete. No počuli ste už o vrstvení vôní? Ide o techniku, kedy použijete viacero produktov s rovnakou vôňou, aby ste zvýšili jej intenzitu a predĺžili jej výdrž. Platí niečo také aj pre mladistvé a svieže parfémy Calvin Klein?

calvin klein euphoria setAko by mali postupovať ženy?

Odpoveď je áno! Stačí zistiť, či má vaša obľúbená CK vôňa nejaké doplnkové produkty a môžete začať s vrstvením. Napríklad ak obľubujete zmyselný parfum Calvin Klein Euphoria, použite po sprchovaní telové mlieko s touto vôňou. Alebo stačí ak si tesne pred aplikáciou potriete mliekom zápästia či krk. Suchá pokožka totiž nedokáže vôňu udržať, preto sa použitím telového mlieka na pokožke akoby uzamkne. Kolekcia Calvin Klein Women obsahuje aj parfumovaný sprchový gél, takže dokážete navrstviť až 3 produkty s vašou obľúbenou vôňou. Výborným riešením sú darčekové sady, kde sa takéto produkty nachádzajú pekne pohromade a navyše za zvýhodnenú cenu.

Aj muži majú z čoho vyberať

calvin klein eternity for men

Samozrejme sa vrstvenie vôní týka aj pánov. Tí si dokonca môžu vyberať zo širšej ponuky produktov. K dispozícii majú aj starostlivosť po holení či proti poteniu. Ak je teda vašou srdcovkou toaletná voda Calvin Klein Eternity for Men, predĺžte jej výdrž použitím sprchového gélu, deosticku a balzamu či vody po holení. S výsledkom budete určite spokojní. Takisto viete vrstvenie využiť na docielenie ľahkého, no dlhotrvajúceho efektu a to tak, že použijete napríklad len sprchový gél a deostick s vôňou Calvin Klein Obsessed, ale vynecháte samotnú toaletnú vodu. Odmenou vám bude jemne prevoňaná pokožka po celý deň. Ako vidíte, oplatí sa osvojiť si vstvenie vôní.

Comments are closed.