Calvin Klein Mini for Women (darčeková sada)

On 27.1.2017 by admin

calvin-klein-mini-for-women-darcekova-sada-x___12

Calvin Klein Mini darčeková sada

Už ste si stihli všimnúť malú, milú a rozkošnú darčekovú sadu, ktorú si pre tie nežnejšie polovičky pripravil Calvin Klein? Má názov Mini darčekový set, pričom v ňom nájdete TOP 5 toho najlepšieho pre ženy. Každá vôňa je pritom iná a niečím výnimočná. Akú by ste si zvolili vy? Kvetinovú, ovocnú alebo skôr niečo sexi? V sade nájdete 4 parfémované vody a 1 toaletnú vodu. Každá z nich si zachovala svoje ženské a atraktívne krivky flakóna, a to aj napriek tomu, že ide o naozajstnú „zmenšeninu“ toho pôvodného. Ak si teda nie ste úplne istá, ktorá vôňa Vás od Calvina Kleina oslovila najviac, môžete siahnuť po takomto kompromise.

Calvin Klein – Downtown

Ak patríte k elegantným a moderným ženám, potom Vás táto vôňa zaručene osloví. Vôňa spojila exotické dreviny s ovocnými a kvetovými tónmi, čím docielila jedinečnosť a eleganciu. Vôňa bola na trh uvedená už v roku 2013, pričom tvárou reklamy sa stala známa herečka Rooney Mara.

Calvin Klein – Endless Euphoria

Endless Euphoria je ľahko kvetinová a osviežujúca vôňa, ktorá sa na trh dostala v roku 2004. Vôňa sa otvára v tónoch mandarinky a čerešne, srdcom prechádzajú zmyselné kvety orgovánu a ruží, až sa napokon dostávame k santálovému drevu a pižmu. Parfémovaná voda perfektne podtrhne prirodzenú ženskú krásu a pôvab.

Calvin Klein – Euphoria

Zmyselný, svieži a i napriek tomu výrazný. To je orientálna vôňa Euphoria, ktorá Vás osloví vôňou granátového jablka v spojení s tomelom. Parfémová voda vo vás prebudí vášeň, energiu a zdravú sebaistotu. Flakón je navrhnutý podľa kvetu orchidey pri kvitnutí.

Calvin Klein – CK One

CK One je ľahká toaletná voda, ktorá je vhodná pre obe pohlavia. Ide o prirodzenú čistú vôňu, ktorá veľmi pekne zvýrazní osobnosti každej individuality. Vôňa je obľúbená aj ako partnerský parfém, ktorý môžu používať páry, milenci či priatelia. CK One vonia po citrusoch s jemne pudrovanými kvetmi, až sa napokon dopracujeme k ľahkým tónom zeleného čaju.

Calvin Klein – Eternity

Tieto romantické kvetové tóny dokonale zvýraznia vašu zmyselnosť. Eternity vznikla ako oslava citov, nehy a spojenia medzi ženou a mužom. Je ideálna tak pre romantické ako aj elegantné duše.

Mitchell-Slaggert-Calvin-Klein-Performance-Spring-2016-00-400x242

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *