Calvin Klein Euphoria Men (darčeková sada)

On 26.2.2017 by admin

calvin-klein-euphoria-men-darcekova-sada-i___3

 

Calvin Klein Euphoria Men je ľahko korenistá, drevitá vôňa pre mužov s dušou gentlemana. Samotná vôňa má svieži začiatok v podobe zázvoru a korenia, ktorý sa ponorí do bylinkového srdca cédru a šalvie. Je poslednou novinkou z radu Euphoria od Calvin Klein. Bola vyvinutá parfumérmi Loc Dong, Jean Marc Chaillan and Carlos Benaim, v roku 2006.

 

Orientálno-svieži, étericky-zmyselný, to je parfum Calvin Klein Euphoria Men pre muža provokatívneho, ktorý opätovne objavuje pôvab chvíle súčasnosti. Jednoduchý, a zároveň mužný, dizajn flakónu je odrazom vône samotnej. Je vytvorená pre muža, ktorý sa nepotrebuje na nič hrať a vždy je sám sebou. Zemité tóny vzácnych drevín spolu s esenciami toho najvyberanejšieho korenia si vás úplne získajú.

 

Opojné pačuli a aromatická šalvia parfumu dodáva náboj uhladenosti a elegancie. Kvalitné ingrediencie, ktoré sa v tejto kombinácií rôznych esencií nachádzajú, vám zaručia dlhotrvajúcu výdrž. Táto znamenitá vôňa vás bude sprevádzať po celý deň a vy tak budete stále príťažlivý a jednoducho neodolateľný. S výnimočnými parfumami značky Calvin Klein zažiarite a raz a navždy vystúpite z davu.

 

41ikDx+b6GL._AC_SL230_

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *