Calvin Klein CK Free Blue pre mužov

On 26.2.2017 by admin

calvin-klein-ck-free-blue-toaletna-voda-pre-muzov___12

 

Pánsky parfum Calvin Klein CK Free Blue je svieža vôňa pre mužov. Vôňa Calvin Klein CK Free Blue stelesňuje muža navonok chladného, ale pritom skrývajúceho vrelé srdce. CK Free Blue je nová verzia vychádzajúca z vône CK Free z roku 2009.  Svojou sviežosťou a vzdušnosťou vás príjemne naladí a dodá čerstvú energiu.

 

Jednotlivé zložky tvoria vyváženú vôňu, nájdete medzi nimi levanduľu, mandarínku, osviežujúcu mätu, muškát, jantárové kryštály, bielu ružu a zmyselné jemné pižmo. CK Free Blue je vôňou vhodnou pre každodenné nosenie a pre voľný čas. Čistota a sviežosť tohto parfumu je ideálna pre moderných, energických mužov, ktorí hľadajú sviežosť a zmyselnosť dohromady. Vzdušnosť parfumu ocenia aj športovci.

 

Parfum Calvin Klein CK Free Blue vám prináša uvoľnenosť s atmosférickým pocitom mužskej sviežosti, na podklade energetického ozónu jednotlivých zložiek. Vyvážené tóny CK Free Blue tak tvoria príjemne ľahkú vôňu pre neformálne nosenie. Osviežte sa moderným parfumom Calvin Klein CK Free Blue.

 

lieskovy-orech2-360x281

 

Zloženie parfumu Calvin Klein CK Free Blue pre mužov

Srdce: kardamón, lieskový orech, vodné tóny, zelené tóny

Hlava: mandarínka, levanduľa, mäta

Základ: ambra, pižmo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *